Náš příběh

Proč to děláme?

Koncept bezlepkového speciálního pekařství Smajlík je dílem manželů Vaníčkových. Vychází z jejich osobní zkušenosti, kdy kamarádi pro jejich rodinného přítele uspořádali oslavu. Zapomněli však na to, že je celiak. Jistě to byla nepříjemná situace. 

Když pak sami viděli, že nabídka bezlepkových produktů na trhu je opravdu mizerná a nebo je nákup této stravy často až nebezpečný, protože hrozí křížová kontaminace, začali v hlavě nosit myšlenku speciálního bezlepkového pekařství. 

Do toho všeho zapojili své zkušenosti z prodeje běžného pečiva a v okamžiku, kdy se naskytla příležitost v podobě vhodných prostor, je otevřeno naše nové speciální pekařství. )

 

U nás se už bát nemusíte! U nás se nakupuje a jí s úsměvem :) 

Na startu rozvoje

V průběhu roku 2019 a 20 plánujeme otevření dalších provozoven. Sledujte třeba náš Facebookový profil, kde jsou nejaktuálnější informace.

Sdílíme svůj úspěch

Přidejte se k nám ...

V rámci rozvoje sítě nechceme sázet pouze na vlastní rozvoj, ale rozhodli jsme se stejně nadšeným lidem případně poskytnout i bezplatnou franchisu.

Využít tak můžete jedinečné know-how, které v rámci rozvoje usměvavého konceptu máme. Jde o oblast logistiky, nákupu, provozu nebo marketingu.

Pojďte do toho s námi :)